Strona główna Aktualności   Wydarzenia   Plan miasta   Baza informacji   Spacer   Galerie   Multimedia   Zdjęcia internautów   Historia   bip
Aktualności - Turystyka
Przed nami Festiwal Płytki Ceramicznej
Redakcja: stempniak_p
Dodany: 11-07-2018, wyświetleń: 3563
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
grafika

Jeszcze tylko nieco ponad miesiąc dzieli nas od „Festiwalu Płytki Ceramicznej", który organizowany jest w ramach zadania „Opoczyńska Płytka Promuje Łódzkie". Bez wątpienia będzie to jedno z ważniejszych wakacyjnych wydarzeń jakie odbędzie się w Opocznie. Stąd wiele koncertów i atrakcji skierowanych między innymi do młodzieży. W tym koncert Natalii Nykiel oraz Szymona Wydry z Zespołem Carpe Diem. Będzie też Radio ZET z mobilnym studiem ZET Cafe. Nie może być inaczej - zapowiada się dobra zabawa!

Już w piątek, 10 sierpnia, czeka nas pierwszy dzień „Festiwalu Płytki Ceramicznej", a razem z nim wiele przedsięwzięć i atrakcji dla wszystkich. O godz. 12.00 w Miejskim Domu Kultury w Opocznie odbędzie się konferencja oraz wystawa zdjęć: „Opoczyńskie Dziedzictwo Ceramiczne". Z kolei już od 11.00 na pasażu przy ul. Biernackiego rozpocznie się jarmark ceramiczny. Będzie też strefa interaktywna i liczne konkursy.

Popołudniu oficjalne rozpoczęcie „Festiwalu" i przywitanie gości, a później trzy niezwykłe koncerty.

O 17.30 koncert Zespołu „Sufler", o 19.30 koncert Zespołu „Roxanne", a o 21.30 koncert gwiazdy wieczoru Szymona Wydry & Carpe Diem.

Zakończenie imprezy o godz. 23.00.

Moc atrakcji czeka na wszystkich w sobotę, 11 sierpnia. „Festiwal Płytki Ceramicznej" zapowiada się niezwykle interesująco pod względem organizowanych przedsięwzięć. Od 11.00 przy ul. Biernackiego strefa wystawców i jarmark ceramiczny wraz ze strefą interaktywną i licznymi konkursami.

Z kolei przed Miejskim Domem Kultury od godziny 11.00 czekać będzie na nas mobilne studio ZET Cafe z mnóstwem atrakcji, pyszną darmową kawą i radiowym programem Justyny Dżbik i Kamila Nosela NA ŻYWO.

Ponadto prawdziwe muzyczne wydarzenia. Od 17.30 na plenerowej scenie odbędzie się koncert Studia Piosenki MDK „TON". Zaraz po nim kolejne muzyczne emocje zagwarantuje zespół „Plan B", który zagra dla opoczyńskiej publiczności od 19.30.

O godzinie 21.00 na scenie pojawi się gwiazda wieczoru - Natalia Nykiel.

Na tym jednak nie koniec. O 22.15 planowany jest pokaz wypału. Impreza zakończy się o 23.00.

W niedzielę, 12 sierpnia, ostatni dzień „Festiwalu Płytki Ceramicznej". Przez cały dzień przy opoczyńskim MDK odbywać się będą liczne wydarzenia. Od 11.00 mała scena i występy lokalnych artystów. Dodatkowo jarmark ceramiczny i strefa wystawców. Będzie też strefa interaktywna, liczne konkursy i zajęcia manualne - a wszystko to do godz. 20.00.

„Zadanie finansowane w ramach Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego na 2018 rok" 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ