Strona główna Aktualności   Wydarzenia   Plan miasta   Baza informacji   Spacer   Galerie   Multimedia   Zdjęcia internautów   Historia   bip
Aktualności - Kultura
Wakacyjne kino na leżakach
Redakcja: stempniak_p
Dodany: 14-07-2018, wyświetleń: 1434
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
grafika

W piątkowy wieczór, 13 lipca, o godz. 22.00 w Opocznie rozpoczął się seans filmowy „pod chmurką". Wszyscy, którzy mimo niesprzyjającej aury wzięli udział w tzw. „Kinie na leżakach" mogli obejrzeć wyreżyserowany przez Cypriana T. Olenckiego film „PolnadJa" - pełną humoru opowieść o tym jak (nie)radzimy sobie z otaczającą nas rzeczywistością.

Z powodu budowy ścieżki pieszo-rowerowej wraz z infrastrukturą nad opoczyńskim zalewem tym razem miłośnicy dobrego kina spotkali się na boisku przy Zespołu Szkół Samorządowych Nr 1 w Opocznie, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 5.

Lokalizacja ta doskonale spełniła swoje zadanie, co przełożyło się na liczną frekwencję.

Warto podkreślić, że kino letnie to nie tylko seans filmowy, ale również liczne atrakcje przygotowane przez organizatora i sponsorów.

W tym roku na wspólne oglądanie krótką przemową przed emisją filmu zaprosili przedstawiciele opoczyńskiego magistratu Zbigniew Sobczyk, zastępca burmistrza i Tomasz Łuczkowski, sekretarz miasta.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ